• 5. Org. San. Böl. 83511 Nolu Cd. No:9 (Dülük Mevkii) Şehitkamil / GAZİANTEP
  • 0342 235 59 41 / info@ingecmetal.com

Hakkımızda

İngeç Metal San. Tic. Ltd. Şti., 21. yüzyılın yenilikçi bakış açısıyla teknoloji ve AR-GE alanında dünyanın en önde gelen üreticileri arasında yer alma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

İngeç Metal San. Tic. Ltd. Şti.; sac işleme makineleri sektörüne güçlü AR-GE’si ile yön veren, 6.000 m2’lik modern üretim tesislerinde, kalifiye ekibiyle, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten, öncü bir sanayi kuruluşudur.

Yeni trendleri ve müşteri beklentilerini sürekli izleyerek, ileri teknolojiye sahip, katma değeri yüksek, üretim yapan İngeç Metal San. Tic. Ltd. Şti., kaynakları etkin ve verimli kullanarak, sürdürülebilir büyüme yolunda emin adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

 

İngeç Metal  olarak 21. yüzyılın yenilikçi bakış açısıyla teknoloji ve AR-GE alanında marka olma yönünde ciddi adımlar atmakta olup; otomotiv,iş makinaları , tarım ve çeşitli sektörlerde aktif kapasitesi hızla büyüterek hem ulusal hemde global markalarla çalışmaya sürdürmektedir.

Teknolojik bilgiyle yoğrulmuş, çoğunluğu mesleğinde 20 senelik tecrübeye sahip uzman kadrosu ile, Gaziantep' te 6.000 m2 ve Adana' da 2.500 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesislerinde kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler ile üretimini gerçekleştirmektedir.

choose-image

İngeç Metal güvencesinde, kaliteyi geliştirmek için sürekli bir çaba gösterilmektedir.

bellami wigs lace front wigs atlanta instagram latex dress wholesale virgin hair factory lace wigs instagram latex clothes